Atrakcje w USA

Zobacz, jakie atrakcje czekają na Ciebie w poszczególnych Stanach

Ten ogromny kraj, który rozciąga się między dwoma oceanami i ma do zaoferowania wiele atrakcji turystycznych. Wybierając wyjazd do USA organizowany przez nas, możesz być pewien, że zobaczysz znaczną część z nich oraz doświadczysz na własnej skórze wspaniałość tego kraju. Gwarantujemy wakacje w Stanach, których nie zapomnisz do końca życia. Co więcej, koszt wycieczki do Ameryki jest korzystny i z pewnością warty przekazywanej przez nas wartościowej wiedzy oraz niesamowitych wrażeń. Spełnij swoje marzenie, jakim jest wycieczka do USA!

Proponowane przez nas atrakcje w USA rozłożone są na poszczególne stany, które odwiedzimy podczas naszej podróży. Są to Kalifornia, Arizona, Nevada oraz Utah, w których znajduje się wiele atrakcji turystycznych – część z nich została wymieniona poniżej.

Proponujemy między innymi wyjazdy zorganizowane do Los Angeles w stanie California, będącym ulubionym miastem najsławniejszych gwiazd świata rozrywki i drugim najbardziej zaludnionym miastem w USA. Podczas wycieczki można zobaczyć między innymi znany na całym świecie symbol “Fabryki Snów” czyli Hollywood Sign, mocno kojarzący się z amerykańskim przemysłem filmowym.

Nasza podróż po USA może również obejmować szalone Las Vegas w Nevadzie, które słynie z wielu znajdujących się tam kasyn, które zadziwiają swoim kolorowym, krzykliwym oświetleniem. Miasto kojarzy się więc wszystkim głównie z kosztownymi grami hazardowymi oraz ekskluzywnymi hotelami, które robią ogromne wrażenie. Możesz zobaczyć je również w wielu amerykańskich filmach, których akcja rozgrywa się właśnie tam.

Inną atrakcją podczas Twoich wyjątkowych wakacji w Ameryce może być wizyta na Grand Canyon w gorącym stanie Arizona. Jest to ogromny kanion, który widać nawet z kosmosu! Znajduje się na obszarze parku narodowego – plan wycieczki może również obejmować odwiedzenie go i podziwianie niesamowitych widoków, które oferuje.

Pozostając w temacie parków narodowych, w naszej amerykańskiej podróży po możemy uwzględnić zapierający dech w piersiach Park Narodowy Zion, który znajduje się w stanie Utah. Tam będziesz mógł podziwiać imponujące urwiska i fenomenalne cuda natury, jakimi są wodospady.

Jak widzisz, spędzenie wakacji w USA może oznaczać nie tylko znane na całym świecie metropolie i szereg atrakcji kulturalnych. Pamiątkowe zdjęcie przy znaku Hollywood Sign czy podczas podróży po sławnej drodze Route66 niewątpliwie wzbudzi podziw wśród Twoich znajomych. Jednak znajdują się tutaj również amerykańskie zadziwiające cuda natury, których widok zwali Cię z nóg. Zapewniamy, że dzięki temu atrakcyjnemu połączeniu oraz wspaniałej zabawie, którą Ci zapewnimy podczas zorganizowanego przez nas wyjazdu do Stanów nie zapomnisz tej podróży do końca życia.

Los Angeles

Beverly Hills

Hollywood

Santa Monica

Malibu

Las Vegas

San Diego

Death Valley

Grand Canyon

Monument Valley

Route 66

Lake Powell

Park Narodowy Zion

Sedona

Joshua Tree National Park

Telluride (Kolorado)