Atrakcje w USA

Zobacz, jakie atrakcje czekają na Ciebie w poszczególnych Stanach

Ten ogromny kraj, który rozciąga się między dwoma oceanami ma do zaoferowania wiele atrakcji turystycznych. Wybierając wyjazd do USA organizowany przez Golden Roads możesz być pewien, że zobaczysz znaczną część z nich oraz poznasz ciekawą kulturę tego kraju. Przeżyjesz niezapomniane wakacje w Stanach, z których wiele wyniesiesz. Koszt wycieczki do Ameryki jest adekwatny do atrakcji oraz wrażeń, które Cię czekają. Spełnij swoje marzenie, jakim jest wycieczka do USA!

Elastyczny plan podróży

Atrakcje w USA, które ze mną odwiedzisz podczas wyjazdu są rozłożone na poszczególne stany. Są to: Kalifornia, Arizona, Nevada oraz Utah, w których znajduje się wiele atrakcji turystycznych. Plan ułożymy wspólnie tak, byś był z niego w pełni zadowolony. Poruszanie się własnym środkiem transportu daje nam duże pole manewru i dostosowanie planu do zmieniających się potrzeb.

Dokąd pojedziesz i co zobaczysz?

Proponuję między innymi wyjazdy zorganizowane do Los Angeles w stanie California, będącym ulubionym miastem najsławniejszych gwiazd świata rozrywki i drugim najbardziej zaludnionym miastem w USA. Będziesz mógł zobaczyć między innymi znany symbol “Fabryki Snów” czyli Hollywood Sign, mocno kojarzący się z amerykańskim przemysłem filmowym.

Nasza podróż po USA może również obejmować szalone Las Vegas w stanie Nevada, które słynie z wielu znajdujących się tam kasyn, zadziwiających swoim kolorowym, krzykliwym oświetleniem. Miasto kojarzy się więc głównie z kosztownymi grami hazardowymi oraz ekskluzywnymi hotelami robiącymi ogromne wrażenie. Możesz zobaczyć je również w wielu amerykańskich filmach, których akcja rozgrywa się właśnie tam.

Inną atrakcją podczas Twoich wyjątkowych wakacji w Ameryce będzie wizyta na Grand Canyon w gorącym stanie USA – Arizonie. Jest to ogromny kanion, który widać nawet z kosmosu! Znajduje się na obszarze parku narodowego – plan wycieczki będzie obejmował odwiedzenie go i podziwianie niesamowitych widoków, które oferuje.

Podróżowanie po USA okiem pasjonaty

Jak widzisz, spędzenie wakacji w USA oznacza nie tylko odwiedzenie popularnych metropolii i szeregu atrakcji kulturalnych. Pokażę Ci Amerykę z również z innej perspektywy, byś pokochał ją tak, jak ja. Pamiątkowe zdjęcie przy znaku Hollywood Sign podczas podróży po sławnej drodze Route 66 niewątpliwie wzbudzi podziw wśród Twoich znajomych. Jednak znajdują się tutaj również amerykańskie zadziwiające cuda natury, takie jak parki narodowe czy czerwone góry skaliste, do których Cię zabiorę – ich widok zapamiętasz na długo. Dzięki temu atrakcyjnemu połączeniu oraz wspaniałej zabawie, która Cię czeka podczas wyjazdu do Stanów zorganizowanego przez Golden Roads nie zapomnisz tej podróży do końca życia. Zapoznaj się z listą amerykańskich miejsc, które na Ciebie czekają!

Los Angeles

Beverly Hills

Hollywood

Santa Monica

Malibu

Las Vegas

San Diego

Death Valley

Grand Canyon

Monument Valley

Route 66

Lake Powell

Park Narodowy Zion

Sedona

Joshua Tree National Park

Telluride (Kolorado)