Podróże po USA

Zobacz kto stoi za Golden Roads.

…i kto będzie Twoim opiekunem podczas całej wycieczki 🙂

O mnie

Nazywam się Maciej Strzałkowski i to ja będę miał ogromną przyjemność pokazać Ci największe atrakcje i uroki Stanów Zjednoczonych.

Od 20 lat mieszkam w USA. Moja fascynacja tym rozległym krajem zaczęła się dużo wcześniej, a konkretnie w wieku 11 lat, gdy po raz pierwszy opuściłem rodzinną Polskę, aby spędzić wakacje w Ameryce.

Już wtedy wiedziałem, że kiedyś tu wrócę i osiądę na dłużej. I wiesz co? Udało się 😊!

O rodzinie

Stany Zjednoczone to moje miejsce na ziemi, całą rodziną mieszkamy obecnie w Arizonie, gdzie na co dzień pracuję jako jubiler.

Wybraliśmy właśnie ten stan, ponieważ w naszej ocenie jest on najpiękniejszym pośród wszystkich znajdujących się w USA.

Niesamowita przyroda: żółte piaski pustyni, palmy, czerwone skały, góry i zielone lasy (w zimie obsypane śniegiem). Do tego wyjątkowe zachody słońca.

W tym stanie po prostu nie da się nie zakochać 😊.

O pasji

Jako mały chłopiec podróżowałem palcem po mapie, teraz mogę podróżować w realu. Robię to na motocyklu, bo motocykl to moja wielka pasja.

Z siodełka mojego Harleya podziwiam niesamowite widoki oferowane nie tylko przez Arizonę, ale również Kalifornię, Nevadę, Utah czy Kolorado. Nie odmawiam sobie również regularnych przejazdów po legendarnej Route 66 – będącej marzeniem każdego motocyklisty 😉.

Moją pasję podziela również żona, która coraz częściej (i chętniej!) towarzyszy mi w wyprawach. Nasi synowie – 10-letni Austin i 6-letni Jaxon także zaczynają jeździć na swoich małych motocyklach.

Czy połkną motocyklowego bakcyla? Czas pokaże.

O pracy

Podczas jednej z wielu wypraw doszedłem do wniosku, że miejsca, które zwiedzam są za piękne, aby zostawiać je wyłącznie dla siebie.

W mojej głowie zrodził się pomysł na organizowanie małych, kameralnych wycieczek po Stanach. Wypraw oferujących rodzinną atmosferę, a przede wszystkim niezwykłą dawkę przeżyć.

Właśnie dlatego pragnę zaprosić Cię do skorzystania z oferty mojej firmy. Zabiorę Cię w niezwykłą podróż po południowo-zachodnich stanach Ameryki Północnej, podczas której zobaczysz niesamowite miejsca, będziesz podziwiać cudne widoki, napawać się piękną przyrodą i na własnej skórze poczujesz klimat prawdziwej Ameryki.

Nie ominą Cię także wyjątkowe zachody słońca, czerwone góry, jeziora i wiele innych cudów przyrody.

Zapraszam, Maciej Strzałkowski