Podróże po Stanach Zjednoczonych

Zobacz Stany, które z nami odwiedzisz

Kalifornia, Arizona, Nevada, Utah.

Jeszcze kilkanaście lat temu Ameryka była marzeniem osiągalnym tylko dla nielicznych, dzisiaj natomiast jest na wyciągnięcie ręki. Kilka godzin lotu przez Atlantyk i możesz spełnić swój “american dream”. Nie potrzebujesz wygórowanego zastrzyku gotówki czy specjalnych znajomości, które umożliwią Ci uzyskanie wizy i innych dokumentów. Obecnie obywatele Polski nie potrzebują już wizy, wystarczy jedynie paszport. Możesz skorzystać więc z oferty taniego, zorganizowanego wyjazdu obejmującego liczne wycieczki po USA, o których marzy niejedna osoba – Ty na pewno również, jeśli znalazłeś się na naszej stronie.

Niepowtarzalny urok USA

Jest kilka punktów na mapie Stanów, które zdecydowanie warto w życiu zobaczyć. Często podziwiamy je na fotografiach czy oglądamy filmy, gdzie się pojawiają, takie jak Las Vegas, Wielki Kanion, Santa Monica czy Palm Springs. Nasza wycieczka po stanach, takich jak Kalifornia, Arizona, Nevada czy Utah pozwoli Ci zobaczyć te sławne miejsca. To jak, jesteś gotowy na tani, zorganizowany wyjazd do USA?

Ameryka to wieki kraj rozciągający się między Atlantykiem a Pacyfikiem – tu wszystko jest duże, a nawet wielkie. Odległości między miastami mogą być naprawdę spore, zazwyczaj wszędzie trzeba dojechać samochodem – dlatego proponujemy tanie wycieczki przez Kalifornię, Arizonę czy Nevadę vanem lub motocyklem.

Wybierając zorganizowane wyjazdy do USA z Golden Roads stawiasz na nietuzinkowy sposób podróżowania pod okiem pasjonaty kultury i geografii tego kraju w przyjemnej, rodzinnej atmosferze.

Słoneczna California, gorąca Arizona oraz Nevada

Tu możesz zachwycić się słynnymi metropoliami, ale najpiękniejsze jednak jest to, co stworzyła natura. Zachodnia część USA to niepowtarzalne cuda przyrody, przepiękne parki narodowe, kaniony, doliny, pustynie, olbrzymie przestrzenie, szerokie drogi. Przemierzając ten wielki kraj i podziwiając zachwycające pejzaże możesz poczuć się prawdziwie wolnym człowiekiem i zaznać amerykańskiej kultury, która znana jest na całym świecie. Wybierając nasze zorganizowane wyjazdy do USA, stawiasz na tani oraz nietuzinkowy sposób podróżowania pod okiem pasjonaty kultury i geografii tego kraju.

Na naszej wycieczce poznasz na przykład jeden z najbardziej znanych rejonów Ameryki, czyli Californię. To najbogatszy ze wszystkich stanów, który jest miejscem zamieszkania wielu gwiazd filmowych i nie tylko. Pogoda tutaj dopisuje i sprzyja podziwianiu parków i innych miejsc. W planie zorganizowanego wyjazdu do USA nie może również zabraknąć Arizony o charakterystycznym, pustynnym krajobrazie. Będziesz mógł doświadczyć go na własnej skórze podczas naszej wycieczki.

W harmonogramie wyjazdu jest również przewidziana Nevada będąca sąsiadem Californii, a także znajdujące się w jej granicach atrakcyjne Las Vegas. To miasto, które nocą budzi się do życia świecąc blaskiem kolorowych banerów. Kojarzy się z ogromnymi kasynami i luksusowymi hotelami – warto je zobaczyć!

Jak widzisz, wybierając wycieczkę organizowaną przez Golden Roads nie ominą Cię najlepsze atrakcje USA. Zapraszamy więc do bliższego zapoznania się ze stanami, które możesz ze mną odwiedzić na wyjeździe!

Kalifornia

Położona na zachodnim wybrzeżu, będąca zarazem najludniejszym, jak i najbogatszym spośród wszystkich stanów USA.

Podczas podróży po Kalifornii poznasz zróżnicowany charakter jej środowiska naturalnego oraz wielokulturowego społeczeństwa.

Docenisz cudowną pogodę, przepiękną przyrodę, bliskość oceanu, gór, pustyni, jak i zielonych lasów.

Arizona

Leżąca w południowo-zachodniej części USA, jest jednym z najbardziej zróżnicowanych, a przez to najciekawszych obszarów Ameryki Północnej.

Będąc w niej, zyskasz możliwość podziwiania niezwykłych pustynnych krajobrazów, okazałych formacji skalnych, a także bardzo ciekawej roślinności.

Oczywiście, nie obejdziesz się bez wizyty w Wielkim Kanionie, którego rozmiar, jak i wygląd przyprawi Cię o ciarki na plecach.

Nevada

Znajdująca się w zachodniej części USA, wyróżnia się na tle innych chociażby pod względem własności. Blisko 87% powierzchni Nevady należy bezpośrednio do rządu federalnego.

Poza przemierzaniem rozległych pustyń, największą atrakcją tego stanu będzie dla Ciebie wizyta w Las Vegas – światowej stolicy rozrywki.

Utah

Zlokalizowany na środkowym zachodzie Stanów Zjednoczonych Ameryki, leżący jednocześnie na obszarze Wielkiej Kotliny oraz Wyżyny Kolorado.

Piękne, choć czasami niebezpieczne lokalizacje będą czymś, co z wizyty w tym stanie zapamiętasz najlepiej.

Właśnie dlatego pragnę zaprosić Cię do skorzystania z oferty mojej firmy. Zabiorę Cię w niezwykłą podróż po południowo-zachodnich stanach Ameryki Północnej, podczas której zobaczysz niesamowite miejsca, będziesz podziwiać cudne widoki, napawać się piękną przyrodą i na własnej skórze poczujesz klimat prawdziwej Ameryki.

Nie ominą Cię także wyjątkowe zachody słońca, czerwone góry, jeziora i wiele innych cudów przyrody.

Zapraszam, Maciej Strzałkowski